Корисні коктейлі - швидко і смачно


Відчувайте втома, вам нічого не хочеться робити і хилить до сну. Тоді прочитайте нижче кілька рядків, і за допомогою кулінарних порад назавжди позбавитеся від втоми і нудьги.
Зараз настало літо і після довгого холоду з'являються на грядки перші вітаміни, які потрібні, як паливо виснаженому організму. Ніколи не замислювалися, чому після зими ми відчуваємо себе втомленими і виснаженими. Правильно, організм без вітамінів починає потихеньку засинати і економити на енергії. Але озирніться, скільки зелених помічників вже виросло на грядках: салат, петрушка, щавель, м'ята, кріп, зелена цибуля. А, що б всім цим запастися, потрібно тільки попрацювати нарвати з грядки. Пора відкрити сезон здоров'я, не витрачаючи навіть гроші. Кожна людина повинна, як можна більше вживати зелені, тоді відмінний обмін речовин йому забезпечений. Адже для того, що б забезпечити організм клітковиною нам потрібно її вживати 20-25 грам в день. Так як же це зробити. Прості рецепти, які не зажадають багато часу. Зараз досить модно вранці, та й не тільки, пити всілякі коктейлі. Переваги говорять самі за себе. По-перше, не треба пережовувати зелень і фрукти, так як не завжди ми ретельно їх пережовуємо. По-друге, робити салати трохи довше, ніж коктейлі. Тому беремо блендер, овочі, фрукти і готуємо коктейлі.
Коктейль ракета.
Допомагає завжди бути в тонусі.Беремо 2 склянки будь-якого винограду, 3 штучки ківі, очищаємо один апельсин, можна покласти шматочок алое і дві склянки води. Все це змішуємо і наш заряд бадьорості готовий.
Super green.
Може хтось більше любить зелень і тоді із задоволенням зробить собі зелений коктейль. Беремо пучок шпинату, 2 огірок, 2-3 стеблинки селери, пучок кінзи, сіль і 1 стакан води або кефіру - тут за бажанням.
Хто ж з нас не прокидався, м'яко кажучи, з дуже поганим самопочуттям після дружніх посиденьок. Ех, не завжди ми знаємо міру. Ну тут можна допомогти своєму організму дуже швидко.
Помідора.
, що бадьорить коктейль, який завжди можна зробити - адже все індігріенти майже під рукою. Беремо 2-3 помідори, пучок кульбаб і воду, сіль за бажанням. Все змішуємо, додаємо льоду, і зручно влаштувавшись в гамаку, отримуємо необхідну насолоди.
Рецептів безліч і головне можна самим експериментувати: додавати фрукти, ягоди або овочі з зеленню. Якщо ви хочете зробити овочевий - фруктовий коктейль, то треба пам'ятати, що пропорція повинна дотримуватися в наступному співвідношенні: 60% фруктів і 40% овочів. Можна розводити коктейль водою або кефіром. Пийте коктейлі, і ваш організм скаже вам спасибі.