Корисні властивості селери для чоловіків і жінок

Багато років селера використовувався як декоративна рослина, пізніше його стали застосовувати в лікувальних цілях. Зараз він досить популярний в кулінарній сфері. Цей продукт включає в себе величезну кількість важливих речовин, таких як каротин, тирозин, мінерали, вітаміни А і С, вітаміни груп РР і В.


Окрему увагу потрібно звернути на корисні властивості селери для чоловіків. Ще жителі стародавньої Греції знали про його корисні якості і спеціально вирощували для борців. Про те, наскільки важливий для чоловіка селера, необхідно знати будь-якій жінці, щоб зуміти подбати про здоров'я чоловіка.

Селера - корисні властивості для потенції


Селера - натуральний афродизіак, підсилює статевий потяг у чоловіків. Для підвищення потенції підходять всі частини селери: коріння, листя і стебла. Його систематичне вживання позитивно впливає на весь організм в цілому - перестає скакати тиск, знижується холестерин, зміцнюється імунітет.
Здається неймовірним, але селера може змагатися з віагрою. Здивовані? Справа в тому, що апіін - ефірне масло, що входить до його складу, - впливає на утворення статевих гормонів. Цьому ж сприяє і зміст в селері кальцію, причому в листі його в 10 разів більше, ніж в коренях. Краще за слова про те, чим корисний селера для чоловіків, говорить і той факт, що регулярний прийом стебел і коріння цієї рослини в їжу збільшує вироблення андростерона, чоловічого гормону

Корисні властивості селери для жінок