Вибираємо домашній тренажер


Усім відомо, що є лише один спосіб підтримувати хорошу фізичну форму - правильно харчуватися і займатися спортом. Якщо виконання першої вимоги цілком залежить тільки від нашого бажання і сили волі, то ситуація з другим складніше. Причина цього - брак часу на відвідування спортивних залів.
Зрозуміло, цілком можна виділити для цього пару годин у вихідні, але чи буде користь від таких нерегулярних занять? Скоріш за все ні. Тому дуже популярні сьогодні різні види домашніх тренажерів. Як же вибрати оптимальний варіант, і на що варто звернути увагу?
Головне - це мета, для досягнення якої ви купуєте домашній тренажер. Якщо ви мрієте скинути кілька зайвих кілограмів, зміцнити деякі групи м'язів, усунути проблеми зі здоров'ям, то оптимальний вибір - агрегати з групи кардіотренажерів. Це бігові доріжки, вело- та еліптичні тренажери, степпери.
Якщо ваша мета - корекція фігури, зверніть увагу на силові тренажери. При цьому майте на увазі - якщо застосування кардиотренажеров в домашніх умовах виправдано і безпечно (при дотриманні всіх рекомендацій), то силові тренажери все-таки більше призначені для залів. У домашніх моделях помітно обмежена максимальне навантаження. Крім того, для ефективності необхідно кілька снарядів, а силовий тренажер для дому, як правило, включає в себе тільки один.
По-друге, визначтеся з необхідним набором функцій, отже - з ціною. Так, наприклад, велоергометр має вбудований комп'ютер, який дозволяє більш точно контролювати навантаження. Чи є це необхідним - вирішувати вам. Залежить ціна домашнього тренажера і від його потужності. Якщо передбачаються часті тренування кількох членів сім'ї - зрозуміло, потужність повинна бути вище. Якщо тренажер необхідний вам для особистого користування, немає сенсу переплачувати.
Як би там не було, необхідно запитати поради у консультанта. Незайвим буде і випробувати обраний тренажер в дію, і тільки після цього приймати остаточне рішення.