Що потрібно знати про автозагар


Гарний, рівний, шоколадну засмагу далеко не завжди є результатом впливу сонячних променів. І навіть солярій відвідувати для цього не обов'язково. Адже існує чудовий засіб для додання шкірі потрібного відтінку - автозагар.
Автозагар являє собою своєрідний спрей або крем, який при нанесенні на шкіру проникає в її верхній шар і забарвлює його в колір, дуже схожий на натуральний. Швидкість і зручність - безперечні переваги цього засобу. Крім того, автозагар, на відміну від сонця, чи не порушує структуру шкіри, тим самим, завдаючи їй меншої шкоди.
Щоб вибрати крем для автозагара, потрібно звернути увагу на виробника, термін придатності, якість упаковки і написів на ній. Підроблений або прострочений крем в кращому випадку ляже на шкіру нерівними плямами, в гіршому - викличе роздратування. Нанесіть крем на самі бліді ділянки і придбайте засіб темніше на один відтінок.
Не забудьте підготувати шкіру до використання автозагара. Для цього як слід очистіть її за допомогою пілінгу, а потім нанесіть живильний крем. Через кілька годин, коли він повністю вбереться, можна наносити автозгар, дотримуючись таких правил:
-У місцях згинів (лікті, коліна) крем вбереться швидше, тому ці зони вимагають меншої кількості кошти.
- Кордон внутрішньої частини зап'ястя і долоні може видати таємницю вашого засмаги, якщо гарна не розтерти крем в цьому місці.
- Засіб необхідно використовувати хоча б раз в 5 днів, щоб домогтися потрібного ефекту.
- Не потрібно наносити автозагар навколо очей, постарайтеся акуратно розтушувати перехід між обробленої і необробленої зонами.
- Автозагар може залишити сліди на вашому одязі, тому не одягайте при його використанні обтягуючі речі. У будь-якому випадку, буде потрібно кілька годин після нанесення, щоб крем вбрався.
- Якщо ви хочете змити крем, прийміть ванну і використовуйте отшелушивающие кошти.
І пам'ятайте: автозагар - лише тимчасовий захід. Найкращі рецепти літньої краси - це сонячні промені в помірних кількостях і прекрасний настрій!