Чому не можна закидати тренування навіть під час літньої відпустки

В період відпустки часто виникає бажання повністю забути про спорт та регулярних фізичних вправах. Звичайно, нам всім потрібен відпочинок. Але не варто відмовлятися від фітнесу на весь період літньої відпустки. Подумайте гарненько, перш ніж надовго закинути спорт. Це рішення може бути вкрай шкідливим для організму і фігури.

Зміст

  • 1 Велика втрата прогресу
  • 2 Зниження сили
  • 3 Почати знову буде складніше
  • 4 Ризик погладшати
  • 5 Що необхідно робити
  • 6 Поставтеся до спорту з задоволенням
  • 7 Плануйте наперед

Велика втрата прогресу

Дослідження показали, що навіть короткі перерви серйозно підривають будь-які поліпшення, досягнуті в постійних тренуваннях. Учасники, які регулярно займаються протягом восьми місяців, втратили половину поліпшень після 14 днів бездіяльності.

Уявіть, як місячну відпустку може нашкодити позитивних результатів в боротьбі за здоров'я і красу?

Зниження сили

Це одна з перших областей, які страждають при відсутності спортивних занять. Зниження силових можливостей спостерігається вже на перших двох тижнях з початку пропуску тренувань.

Для відновлення витривалості і сили потрібно набагато більше часу, ніж для втрати. Люди, які зробили паузу в тренуванні, не могли повернутися до колишньої форми навіть за 6 тижнів.

Почати знову буде складніше

Багато дозволяють розслабитися і пропустити кілька тренувань.Але чим менше часу пройде з "моменту слабкості", тим легше повернутися до спорту. Якщо затягнете перерву, то відчуєте, що здалися і програли. Це великий мінус і перешкода для мотивації почати все заново.

Постарайтеся відновити виконання вправ якомога швидше. Тоді повернення буде менш суворим.

Ризик погладшати

Коли ви не працюєте фізично, то м'язова маса перестає набиратися. При зменшенні м'язової маси потреби в калоріях зменшаться. Якщо не переглянете план харчування при відсутності вправ, то в одну мить наберете зайву вагу.

Реакція кожного організму на пропущені тренування різна. Вона залежить від безлічі факторів: вік, стать, генетика, поточний рівень активності, тривалість занять і харчування.

Що необхідно робити

Не виключайте спортивні навантаження повністю. Короткостроковий перерву можливий, але продовжуйте рухатися і виконувати найпростіші вправи в період відмови від спортзалу.

Я підкажу кілька відмінних способів включити фітнес у вільний час.

Поставтеся до спорту з задоволенням

Спробуйте знайти нову тренування поза зоною комфорту. Підіть у пішу екскурсію. Для додавання труднощі періодично зупиняйтеся для віджимань або розминки рук і корпусу.

Спробуйте новий вид спорту: скелелазіння або серфінг. Підтримуйте форму і весело проводите відпустку і канікули.

Встановіть мета спробувати п'ять нових фітнес-ідей за тиждень. Ви здивуєтеся, наскільки вам сподобаються різні стилі тренувань. Займіться звичної програмою вправ там, де будете відпочивати. Це допоможе відчути себе в знайомій обстановці.

Плануйте наперед

, що далеко йдуть плани здорово допоможуть при формуванні фітнес-програми.Продумайте заняття на відпустку задовго до початку. Замініть малорухливі розваги активними видами відпочинку. Замість кіно виберіть похід, загоряння на пляжі віддайте перевагу плавання в басейні або пляжний волейбол. Можете спланувати весь відпустку навколо активного відпочинку, наприклад, на лижах або зануреннях з аквалангом. Не обов'язково піднімати штанги в тренажерному залі, щоб підтримувати фізичну форму.

Іноді виникає спокуса відмовитися від рутинної тренування. Використовуйте це бажання з розумом: шукайте нові способи підтримувати форму. Зробіть ваші тренування більш захоплюючими і включіть їх в свої плани.