Ага торт із сиру


сирний торт, сначалаi робимо сирну тесу: 1 і. ложка Конья ка 500 г м'якого сиру (шш 400г того сиру + Ю0 г ™ 5У0 г цукрової пудри, сокл2тмо на, 3 і. ложки з гіркою желатину.
fme знадобиться: банка консервованої вишні, або персиків, або груш, готове желе в пачках (можна приготувати з соку з-під консервованих фруктів, але пропорцій я не знаю); якщо в пачці 50 г, то потрібно 2-3 штуки.
Желатин залити холодною водо , Розмішати і залишити на 20-30 хвилин для набухання. Злити зайву воду, якщо вона залишилася поверх розбухлого желатину. Желатин розтопити при постійному помішуванні на самому маленькому вогні або на водяній бані.
Сир розмішати з цукровою пудрою, лимонним соком і коньяком . Якщо сир НЕ гладкий, а крупинками, то попередньо його потрібно протерти через сито. Ввести в сир охолоджений до кімнатної температури желатин. (Якщо для перемішування використовується міксер, то желатин потрібно вливати тонкою цівкою прямо під лопаті міксера.)
У роз'ємну форму вилити сирну масу, розгладити поверхню і поставити на холод до повного застигання.
На застиглий сир викладаються фрукти / ягоди довільно або візерунком і заливаються охолодженим до кімнатної температури желе. Знову на холод (застигає приблизно 2 години). Я ще роблю перший шар - вьшеченний корж - з пісочного тіста, але і без нього буде кльово!
Анна КОШКІНА, м Єлабуга